انواع سرامیک طرح سنگ مرمر برای دیوار و کف ساختمان

سرامیک دارای تنوع بسیار بالایی از طرح و رنگ می باشد که برای استفاده در بخش‌ های مهم، کاربردی است، یکی از زیباترین نمونه های آن سرامیک طرح سنگ می باشد که این محصول با دارا بودن مدل های مختلف و رنگ بندی متنوع از کارایی زیادی برخوردار گردیده است، انواع سرامیک طرح سنگ مرمر برای دیوار و کف ساختمان را می توانید مستقیماً از واحد تولید کننده و فروشنده آنها با کیفیت تضمینی و با نرخ و قیمت مناسب سفارش داده و خریداری کنید.

انواع سرامیک طرح سنگ مرمر برای دیوار و کف ساختمان

انواع سرامیک طرح سنگ مرمر

انواع سرامیک طرح سنگ مرمر سنگ مرمر یکی از لوکس ترین و زیباترین سنگ های ساختمانی می باشد که از لحاظ طبقه بندی جزو سنگ های آهکی و رسوبی به شمار می‌ رود و از کاربرد و کارایی بسیار زیادی برخوردار می باشد.

این نمونه سنگ برای نما بسیار مناسب است به همین علت در تولیداتی همچون کاشی و سرامیک مورد استفاده قرار گرفته و نقش زیادی در زیباسازی فضای داخلی و خارجی دارا می باشد.

انواع سرامیک طرح سنگ مرمر که برای کاربردهای گوناگونی همچون استفاده در نمای داخلی، کف، دیوار و غیره قابل استفاده است، از ویژگی‌ ها و مشخصات منحصر به فردی برخوردار می باشد که از مهمترین ویژگی ها و خصوصیات این نمونه سرامیک ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. سرامیک طرح سنگ مرمر از لحاظ ابعاد و اندازه بسیار متنوع می‌ باشد و این محصول در اندازه های کوچک، متوسط و بزرگ تولید می شوند و از لحاظ شکل هندسی به اشکالی همچون مربع، مستطیل یا چند وجهی تولید می گردند. ‌
 2. رنگ بندی ایجاد شده در این نوع سرامیک نیز بسیار متنوع است و از رنگ‌ های تیره، روشن، مات و رنگ های مختلف و با توجه به سلیقه افراد در تولید آنها استفاده می گردد و این امر توانسته بر جذب مشتری و فروش بهتر آنها نیز تأثیر گذارد.
 3. با توجه به اینکه از سنگ مرمر برای تولید این نمونه سرامیک ها استفاده شده است، انتظار می رود که از کیفیت و مقاومت خوبی برخوردار باشند که این موضوع نیز به عنوان مشخصه بارز از سرامیک های مذکور به شمار می رود و در برابر هر گونه ضربه و فشار دارای مقاومت بسیار قابل توجهی می باشند.
 4. سرامیک های نامبرده دارای جذب آب پایینی هستند و این موضوع علاوه بر اینکه بر استفاده آنها در نماهای داخلی و خارجی تاثیر می گذارد، سبب می‌ شود تا در محیط‌ هایی مانند سرویس های بهداشتی و آشپزخانه نیز بسیار کاربردی باشند و علاوه بر آن در محیط هایی که در معرض برف و باران یا رطوبت بسیاربالا هستند نیز قابل استفاده می باشند.
 5. مشخصه دیگر این نمونه سرامیک ها شکل ظاهری آنها می باشد و از لحاظ طرح بسیار متنوع هستند به گونه‌ ای که طرح های سنگی که بر روی آنها چاپ و اجرا می‌ شود در اندازه های مختلف و متنوع می باشند که بر زیبایی بیشتر کار می افزایند.
 6. سرامیک های مذکور مانند سایر نمونه های دیگر از قابلیت نصب راحتی برخوردار هستند و می توان آنها را با استفاده از دوغاب یا با استفاده از چسب های مخصوص در مکان های مختلف نصب نمود.
 7. ویژگی بارزی که این نمونه سرامیک ها دارا می باشند، طول عمر بسیار بالای آنها است و به دلیل مقاومت خوبی که دارند به راحتی می توان آنها را در محیط های پر رفت و آمد نصب و استفاده نمود.
 8. این نوع سرامیک ها در برابر هر گونه ضربه و فشار مقاوم می باشند و از قابلیت‌ های بسیار خوبی برخوردار خواهند بود.

انواع سرامیک طرح سنگ برای دیوار و کف ساختمان

انواع سرامیک طرح سنگ برای دیوار و کف ساختمان استفاده از سرامیک طرح سنگ برای دیوار و کف ساختمان گزینه‌ ای بسیار عالی و زیبا برای طراحی و دکوراسیون داخلی به شمار می‌ رود چرا که این سرامیک ها با دارا بودن طرح های متفاوت و رنگ های بسیار زیبایی که دارند می توانند محیطی شاد و متفاوت را ایجاد کنند، به همین علت بسیاری از افرادی که دارای ذوق و سلیقه هنری می باشند از سرامیک های نامبرده برای فضای داخلی ساختمان استفاده می نمایند.

اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید و سفارش انواع سرامیک طرح سنگ برای دیوار و کف ساختمان را دارید بهتر است در زمان خرید این محصول نکات مهمی را در نظر داشته باشید تا بتوانید انتخاب هوشمندانه و دقیق داشته و آنها را با کیفیت قابل قبول خریداری کنید، به همین علت از مهمترین نکات مهم در زمان خرید این محصول می‌ توان موارد زیر را اشاره کرد.

 • یکی از نکات مهمی که در زمان خرید سرامیک طرح سنگ بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد، توجه به کیفیت سرامیک است، سرامیک های مذکور با توجه به شرایط تولید و نوع موادی که در ساخت و تولید آنها استفاده می شود، از لحاظ کیفی دارای درجه بندی های مختلفی می باشند که این درجه بندی کیفی بر روی قیمت ماندگاری و مقاومت آنها موثر است، به همین علت برای خرید نمونه های درجه یک حتماً آنهایی را که از لحاظ کیفی در بالاترین سطح قرار دارند را انتخاب و خریداری کنید.
 • در زمان خرید حتما به ابعاد و اندازه سرامیک نیز توجه داشته باشد و همانطور که گفته شد این سرامیک ها در اندازه های گوناگون تولید می شوند که این موضوع نیز می‌ تواند بر نحوه نصب و قیمت آنها نیز تأثیر گذارد و توجه به ابعاد و اندازه سرامیک نیز مهم و حائز اهمیت است.
 • حتماً فروشندگانی که به طور مستقیم در این زمینه فعالیت می‌ کنند را شناسایی کنید و از طریق ارسال سفارش به آنها این محصول را خریداری نمایید.
 • در زمان خرید سرامیک به طرح و رنگ آنها نیز توجه داشته باشید و نمونه هایی را که با رنگ دکوراسیون داخلی شما همخوانی و هماهنگ می باشند، را انتخاب کنید.
 • در زمان خرید سرامیک های مورد بحث به ویژگی های ظاهری سرامیک توجه کرده و آنها را از لحاظ سالم بودن مورد بررسی قرار دهید که سرامیک فاقد هرگونه ترک، شکستگی و یا آسیب های احتمالی باشد.

مجموعه فروش ما یکی از بهترین مراکزی می‌ باشد که به طور مستقیم انواع سرامیک های مورد بحث را عرضه می‌ کند و آنها را در اختیار مشتریان خود در سراسر کشور قرار می‌ دهد، به همین علت با ارائه آنها از طریق این سایت اینترنتی امکان خرید برای متقاضیان در هر نقطه از کشور را فراهم نموده است و متقاضیان می توانند آنها را با کیفیت تضمینی و قیمت عالی خریداری کنند.