خرید بدون واسطه سرامیک کف سفید مات از تولید کننده

سرامیک ها در بازار داخلی با توجه به موارد مصرف گوناگون، از تنوع بالایی در طرح و کیفیت برخوردار هستند. سرامیک های کف یکی از پرمصرف ترین نوع این محصول می باشند که همه ساله در انواع‌ رنگ و همچنین برند مختلف طرفداران خاصی را دارا می باشند. خرید بدون واسطه سرامیک کف سفید مات از تولیدکننده عموما به صورت مستقیم صورت می گیرد که در این روش قیمت بسیار کمتر از قیمت بازاری تعیین می شود و برای خریداران یک امتیاز ویژه ای به حساب می آید. خرید بدون واسطه سرامیک کف سفید مات از تولید کننده

آشنایی با انواع سرامیک باکیفیت موجود در بازار

آشنایی با انواع سرامیک باکیفیت موجود در بازار خریداران سرامیک با مراجعه به فروشگاه های عرضه انواع این محصول و با مشاهده طرح های بسیار آن، طبیعتا در تصمیم گیری دچار اشتباه خواهند شد. بنابراين این دست از عزیزان برای شناخت انواع سرامیک و موارد مصرف این محصول باید اطلاعات لازم را کسب نمایند. در این مطلب می خواهیم به صورت خلاصه انواع پرمصرف سرامیک را بشناسیم.

  1. سرامیک کف در ابتدا پرفروش ترین و پرطرفدارترین نوع سرامیک می باشد که از دیرباز تولید این محصول در سراسر دنیا رواج داشته است. سرامیک کف در طرح ها و ضخامت مختلف تولید می شود. صرفا ویژگی خاص این محصول میزان تحمل بالای آن در برابر فشار و وزن سنگین مانند خودرو می باشد.
  2. سرامیک دیواری عموما برای پوشش دیوار در مکان های مختلف داخلی و بیرونی استفاده می شود. زیبایی و طرح مختلف آن در درجه اول خریدار را جذب می نماید. ویژگی متمایز این نوع سرامیک با انواع دیگر، میزان قدرت چسبندگی به دیوار می باشد. در تولید، پشت سرامیک از اهمیت ویژه ای در نوع دیواری دارا می باشد.
  3. سرامیک گرانیتی هم جزو سرامیک های تزئینی می باشد که برای آرایش و زیبایی مکان هایی مانند موزه، سینما، رستوران های لاکچری و همچنین طرح دهی دکوراسیون منزل مانند ستون و بخشی از دیوار مورد استفاده قرار می گیرد. پوشش دیواره راهرو با سنگ گرانیتی برای برج های مسکونی رواج زیادی داشته است. این محصول صرفا برای پوشش دیوار می باشد.
  4. سرامیک ضد آب مانند سرویس بهداشتی و استخری که عموما عدم نفوذ آب جزو مهم ترین مزیت این محصول می باشد، از انواع دیگر سرامیک می باشد که در بازار داخلی بعد از سرامیک کف پرفروش ترین می باشد.

کیفیت بالای سرامیک کف صادراتی تولید ایران

کیفیت بالای سرامیک کف صادراتی تولید ایران سرامیک امروزه در ویژگی های مختلفی تولید می گردد. این خصوصیات در مقایسه محصولات برندهای مختلف به وضوح به چشم می آید. کیفیت بالای سرامیک عموما ناشی از مواد اولیه مرغوب و تجهیزات تولیدی پیشرفته ای می باشد که در کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد.

کیفیت بالای سرامیک کف صادراتی تولید ایران بر همگان اثبات شده است چراکه نوع صادراتی این محصول نسبت به نوع عادی در بخش ویژه ای تولید می شود که علاوه بر دارا بودن تجهیزات و دستگاه های تولیدی با تکنولوژی روز دنیا، از نظارت بيشتری در حین تولید برخوردار می باشد.

سرامیک کف درجه یک صادراتی، مزیت ضد خش بودن را دارد. این امر صرفا جهت رفت و آمد بسیار مورد توجه تولیدکنندگان قرار گرفته است. ضخامت محصول نیز عموما بیشتر از انواع دیگر می باشد که استحکام بالای محصول را ناشی می شود.

طرح های سرامیک کف جدید، به صورت طرح پارکت، طرح آبرنگی، طرح چوب و طرح گل یخ می باشد که برای پوشش کف سالن و اتاق خواب منازل از نوع طرح پارکت استفاده می شود. برای صادرات، تولیدکنندگان نوع ساده و طرحدار را ارائه می نمایند که هر دو نوع به علت کیفیت بالا مورد استقبال کشورهای واردکننده قرار گرفته است.

مرکز توزیع سرامیک کف سفید مات باکیفیت در سراسر کشور

مرکز توزیع سرامیک کف سفید مات باکیفیت در سراسر کشور در مرکز توزیع سرامیک کف، این محصول در طرح سفید مات و سفید براق با برندهای گوناگون عرضه می شود. با وجود رنگبندی مختلف سرامیک کف، بیشتر خریداران رنگ سفید را پسندیده و اقدام به خرید می نمایند.

قیمت این محصول در نوع سفید و مات در بازار سراسر کشور از نوسان بسیاری برخوردار است. این عامل به جهت تعدد برند و کیفیت می باشد لذا خریداران با درنظر داشتن دو مورد بالا می توانند با مقایسه و پرس و جو بهترین نوع را تهیه و خریداری نمایند‌.