خرید سرامیک پرسلان کف خانه مستقیم از کارخانه برای متراژ مختلف

پرسلان یا بارْفتن همانطور که محتضر هستید طبق تعریف دقیق انجمن آزمون و مواد کشور آمریکا به فرآورده‌های سرامیکی بادوام شیشه‌ای و سفید اعم از فرآورده های لعابدار و بدون لعاب که برای مصارف فنی بکار می‌روند، گفته می‌شود.

معمولاً جذب آب قطعات پرسلانی نزدیک به عدد صفر می‌باشد. ماده و فرآورده ی چینی سابقه بسیار طولانی‌تری نسبت به پرسلان دارد و اولین نمونه آن در طول سلسله (تانگ) بین سال‌های ششصد و یازده تا نهصد و هفت قبل از میلاد ساخته شد.

اما پرسلان و مخصوصا سرامیک پرسلان کف ساخته‌ای مدرن‌تر بوده و در طول سلسله یوان بین سال‌های هزار و دویست و هفتاد و نه تا هزار و سیصد و شصت و هشت ساخته شد.

خرید سرامیک پرسلان کف خانه مستقیم از کارخانه برای متراژ مختلف

خرید سرامیک پرسلان کف خانه برای متراژ مختلف

خرید سرامیک پرسلان کف خانه برای متراژ مختلف سرامیک پرسلان برای استفاده در کف خانه مدل والتر هشتاد متر در هشتاد متر طرح جذاب روشن نوین سرام نانوی فول و تمام پولیش دارای رنگ کرمی براق می باشد.

کاشی والتر هشتاد متر در هشتاد متر از مدل سرامیک های کف خانه و سالن نوین سرام می باشد. سرامیک والتر نوین سرام را می توانیم برای کف سالن خانه و البته کف حال و اتاق پذیرایی، کف اتاق های خواب، کف آشپزخانه آپارتمان، کف سرویس بهداشتی و حمام و حتی رستوران و کافی شاپ و قطعا بیمارستان استفاده نماییم.

سرامیک پرسلان کف و ساختمان که شرکت والتر نوین سرام تولید می‌کند و البته نوع نانو پولیش آن مزایای زیادی دارد از جمله اینکه ضد خش و سایش می باشد و همینطور ضد لغزش برش رکتیفای بدون بندکشی و مقاوم است در برابر لکه و قطعا لعاب مقاوم در برابر ترک خوردگی و درجه یک است و ثبات بی نظیر رنگ دارد و مقاومت سرسخت و غیر قابل نفوذی در برابر یخ زدگی دارد و همچنین در برابر شوک دمایی با ثبات عمل می‌کند.

سرامیکها می توانند لعاب دار یا بدون لعاب باشند ، و لعابها می توانند طرح دار و شکل دار یا بدون طرح و ساده باشند. اگر از لعاب برای استفاده در سرامیک استفاده شود باید مجدد در کوره قرار گیرند تا لعاب ها پخته شده و جذب سرامیک شود.

سرامیکهای لعاب دار پرسلان براق و بدون تخلخل هستند.

اگر سطح زبر سرامیک هایی که ازکوره بیرون آمده را با دستگاه های خاصی پولیش بزنیمو پولیش به سرامیک اضافه شود سرامیک پولیش دار حاصل می شود.

این سرامیک ها دارای منافذ بسیار بازی در سطح خود هستند که با استفاده از پوشش نانویی خود می توانند این مشکل را حل کنند که این مشکل با استفاده بهینه و مفید از سرامیک نانو به طور کامل و به راحتی حل می شود.

سرامیک پرسلان مدل نانو پولیش منحصربه فرد است و قابلیت جذب بسیار پایینی دارد.

چینی‌ها در ابتدا ماده چینی را از خاکی به نام کائولن (خاک رس چینی) و نوعی خاک دیگر به اسن پگماتیت، که نوعی گرانیت دانه درشت است، می‌ساختند و آن را به کشورهای اروپایی صادر می‌کنند.

خرید سرامیک پرسلان کف مستقیم از کارخانه

خرید سرامیک پرسلان کف مستقیم از کارخانه با توجه به موارد گفته شده در مورد سرامیک های پرسلان و شرکت والتر نوین که از ریش سفید های این عرصه می باشد خرید مستقیم و غیر مستقیم این سرامیک های پرسلان کف و غیره که از مزایایی بسیار خوب و با کیفیتی برخوردار است.

یکی از راه های راحت برای خرید سرامیک پرسلان کف مورد نظر که خرید مستقیم از کارخانه است که با قیمت کمتری می توان خریداری کرد و راه های دیگر هم تماس مستقیم با کارخانه و گرفتن مشاوره های بسیار مفید در مورد خرید این سرامیک و هر گونه متعلقات این سرامیک برخوردار باشید.

لازم به ذکر است که این کارخانه علاوه بر فروش حضوری و غیر حضوری انواع سرامیک های پرسلان و غیره و فروش و فرستادن به داخل کشور و واردات این نوع سرامیک و انواع سرامیک، صادرات سرامیک هم نیز دارد که افتخار بسیار بزرگی برای کشور ما محسوب می شود.

نا گفته نماند که این شرکت صادرات محصولات خود را به کشورهایی در آسیا مثل عراق و لبنان و ترکیه و غیره و البته کشورهای اروپایی مثل اوکراین و اسپانیا و ایتالیا و کشورهای آفریقایی مثل سنگال داراست و افتخار بزرگی در عرصه ی بین المللی برای تمام مردم این سرزمین پهناور می باشد.

اندازه ی شصت در شصت این سرامیک از هشتاد وپنج هزار تومان تا صد و سی هزار تومان و نوع هشتاد و شش در هشتاد و شش آن ارزشی در حدود بین صد و نود هزار تومان تا دویست و سی و پنج هزار تومان تخمین زده می شود که قیمت بسیار مقرون به صرفه و ارزان و خوبی به شمار می رود به علاوه ی این که از کیفیت بسیار بالا و باورنکردنی این محصول مطمئنیم و این خرید ما از همه نظر سود آور می باشد.

اگرچه این نوع پرسلان الخصوص سرامیک پرسلان کف در دمای بسیار کمتری نسبت به پرسلان واقعی تولید می‌شد، اما خاکستر این استخوان باعث می‌شد که ساختار آن به صورت خیلی شفاف باقی بماند. امروزه انواع مختلفی ازمحصولات پرسلان در سرتاسر دنیا تولید می‌شود که جنس پرسلان استخوانی به دلیل شفافیت خیلی بالا و خاص خود محبوبیت بالایی دارد و بیشترین استفاده را در کشورهای ایالات متحده آمریکا و البته بریتانیا دارد.

از نظر نوع پوششی ،سرامیک های مورد نظر یعنی پرسلان به دو نوع سرامیک لعاب دار و سرامیک پولیش دار تقسیم می شوند.

سرامیک های نام برده در مرحله اول بیرون آمدن از کوره ،سطح نسبتا زبری دارند، که این ویژگی خاص سبب می شود که سرامیک های این مرحله مناسب محیط های خاصی مانند حیاط باشند. اما این سطح زبر مورد نظر ما مورد استفاده در محیط هایی مانند محیطهای داخلی نیستند.

اروپایی‌ها که خود سفال گران به شدت ماهری بودند بارها تلاش کردند که چینی ها را بازسازی کنند و آن را از انحصارو و وراثت کشور چین خارج کنند اما نمی‌توانستند به سادگی به این هنر دست یابند. به دلیل زیبایی خاص و همچنین قیمت بالای محصولات چینی، در سال هزار و هفتصد و هفت دو دانشمند آلمانی به نام‌های اهرنفرد والتر وان و شیم هاوس و جهان فردریک بادگر موفق شدند که با ترکیب منظم خاک رس با عنصر فلدسپات زمینی به ترکیبی همانند چینی دست یابند که کیفیت بسیار عالی داشت و درعین‌حال وزن کمتری از چینی داشت.

در سال های متوالی بعد، انگلیسی‌ها با استفاده از خاکستر از استخوان‌های حیواناتی مثل گاو به خاک رس، عنصر فلدسپات و کوارتز به یک ترکیب جدید دست یافتند که از جنس چینی بسیار محکم‌تر بود و به چینی استخوانی معروف شد.