خرید سرامیک چینی کف در ابعاد گوناگون به صورت قسطی با کمترین کارمزد

سرامیک هایی که کف ساختمان را می پوشانند محصولاتی با ابعاد نسبتاً بزرگ هستند که ترکیبات و درجه کیفی متفاوتی دارند، اغلب آنها کالیبره است.

خرید سرامیک چینی کف در ابعاد گوناگون به صورت قسطی با کمترین کارمزد

سرامیک چینی کف

سرامیک چینی کف محصولات کاشی و سرامیک موجود در بازار محصولاتی بسیار پر کاربرد و در واقع پر مصرف ترین مصالح ساختمانی برای پوشش دادن کف و دیوار نواحی مختلف ساختمان به شمار می روند.

از کاشی و سرامیک هم برای دیوار و هم کف سرویس های بهداشتی، حمام و آشپزخانه استفاده می شود.

علاوه بر این، سرامیک هایی که ابعاد بسیار بزرگی دارند و به عنوان سرامیک پرسلان سرامیک اسلب و سرامیک چینی شناخته می شوند.

این نوع سرامیک ها اغلب مناسب کف سالن های پذیرایی و هال می باشند.

از این سرامیک ها در بازار با تنوع بسیار زیادی مواجه می‌ شوید که اکثر آنها صیقلی و با سطحی بسیار براق و درخشنده هستند تا جایی که نور را منعکس می کنند.

ضمن ایندکه در جدیدترین نوع خود دارای برشی هستند که هیچ گونه درز و بند کشی میان سرامیک ها را نشان نمی دهد.

سرامیک هایی که چنین ویژگی دارند را سرامیک های رکتیفای شده یا کالیبره می نامند.

این سرامیک ها اغلب در کف سالن پذیرایی به صورت یک تکه و یک تخته و یا به شکل ورقه ای نمایش داده می شوند.

اگر سرامیک های کف چنین نمودی داشته باشند، از آنها به عنوان سرامیک اسلب یاد می شود.

نوع دیگری از سرامیک های کف سرامیک های چینی هستند که این سرامیک ها نیز همانند سرامیک های اسلپ ابعاد بزرگی دارند.

ضمن این که اغلب با زمینه سفید و براق تولید می‌ شوند و گاهی اوقات بر روی آن‌ها رگه ها و یا خطوط نا منظمی به رنگ های مشکی و طلایی وجود دارد.

سرامیک های چینی سرامیک های پرسلانی هستند و از طرح‌ های مختلفی برخوردار می باشند.

برای این سرامیک ها علاوه بر ویژگی که پیش تر به آن اشاره شد، مشخصه دیگری نیز وجود دارد و آن طراحی و رنگ بندی مختلف این محصولات است.

سرامیک های چینی که بعضاً به عنوان پرسلان نیز شناخته می شوند، هم به رنگ سفید و هم به رنگ های دیگری که می تواند سفید، تیره تر از سفید و یا روشن تر از مشکی یا قهوه ای باشد موجود هستند.

این سرامیک ها گاهی با طرح سنگ مرمریت و گاهی با طرح گرانیت عرضه می‌ شوند.

برخی دیگر از انواع آن طرح‌ هایی نظیر چوب یا پارکت دارند، اما آنچه در میان همه این طرح ها مشترک است این است که سرامیک هایی که برای این منظور استفاده می شوند جملگی درخشنده هستند.

و حتی نوع رنگی آنها نیز رگه‌ هایی نا منظم و امواجی در سطح خود دارد که معمولاً با رنگ زمینه سرامیک بسیار متفاوت می باشد.

این تفاوت در رنگ امواج و زمینه سرامیک منجر به نمود و جلوه ای زیباتر برای این محصول می شود.

یکی از ویژگی‌ های مهم سرامیک های چینی، پرسلان و اسلب این است که بسیاری از آنها در برابر فشار، ضربه و خش مقاومت بالایی دارند و قابلیت شست و شوی فراوانی هم برای این محصولات وجود دارد.

این ویژگی ها باعث می شود تا مرغوبیت این سرامیک ها بالاتر برود و خواهان بیشتری داشته باشند.

ضمن این که برخی از آنها که تحمل فشار بالایی دارند را علاوه بر داخل ساختمان می توان در خارج از ساختمان به عنوان سرامیک کف پارکینگ که محل تردد خودرو و وسایل نقلیه موتوری است استفاده کرد.

برای خرید انواع و اقسام کاشی و سرامیک با طرح ها و مدل های مختلف و قیمت های متفاوت لازم است به چند طریق اقدام نمایید.

راحت ترین روش مراجعه اینترنتی و آنلاین به پایگاه های معتبری است که متعلق به فروشگاه ها و مراکز عرضه کننده این محصولات می باشند.

چنانچه این وب سایت‌ ها هر روز به روز رسانی شوند و مطابق با نرخ روز قیمت محصولات خود را تعیین نمایند، پایگاه‌ های معتبری خواهند بود.

ضمن این که بایستی به برند و میزان فعالیت این فروشگاه ها نیز توجه نمایید و محصولات آنها را به دقت مورد بررسی قرار دهی.

افزون بر این، هر محصول را با محصول با متناظر آن در شرکت ها و کارخانه های دیگر در صورت وجود مقایسه کرده و سپس به یک نتیجه گیری کلی برسید.

برخی از فروشگاه ها و مراکز علاوه بر پایگاه اینترنتی، نمایندگی های مستقیم کارخانه های تولید کننده در سطح مراکز استان ها هستند و فعالیت حضوری نیز دارند.

با مراجعه به فروشگاه های آنها می توانید محصولاتشان را از نزدیک بررسی کنید و در صورت نیاز آنها را به شیوه متری و یا عمده خریداری نمایید.

البته برای خرید کاشی و سرامیک، می توان به روش قسطی نیز عمل کرد، اما توجه داشته باشید که هر فروشگاه و تولید کننده یا توزیع کننده ای برای فروش کاشی های خود آن را به صورت قسطی و با کمترین کارمزد عرضه نمی‌ کند.

این مزیت صرفاً محدود به برخی از توزیع کنندگان این محصول می باشد.

یکی از این فروشگاه ها شرکت ما است که محصولات خود را هم به روش نقدی و هم قسطی با کمترین کارمزد در اختیار مشتریان و خریداران عمده و غیر عمده قرار می دهد.

محصولات سرامیک چینی شرکت ما با رنگ بندی ها و ابعاد مختلفی توزیع می شود.

همچنین، کالاهای ما هم به شیوه نقد و هم اقساط نیز در اختیار مشتری قرار می گیرد.

این شیوه مشمول روش متری و عمده نیز می باشد و می توانید از طریق روش‌ هایی که در پایگاه اینترنتی شرکت درج شده است، با کارشناسان و مسئولین بخش فروش ارتباط برقرار کرده و در خصوص محصولات، قیمت و روش ارسال و فروش آنها پرسش های خود را مطرح نمایید.

پس از انتخاب و خرید کالا، مبلغ آن را پرداخت کرده و فرایند خرید را تا جایی تکمیل کنید که کد رهگیری مرسوله در اختیار شما قرار بگیرد.

لطفاً توجه داشته باشید که نمایش دادن کد و در اختیار گرفتن آن از سوی مشتری برای مشکلات احتمالی پس از پرداخت است.

لذا تا زمانی که محصول خریداری شده را به طور کامل و تمام دریافت نکرده اید، در حفظ و نگهداری این کد لطفاً نهایت کوشش را به خرج دهید.

محصولات ما به دلیل درجه کیفی بالا و برخورداری از استانداردهای روز دنیا و همچنین نازل ترین قیمت بازار از جمله کالاهایی هستند که بسیار مورد استقبال خریداران قرار گرفته اند.