صادرکنندگان بهترین سرامیک دیوار با قیمت استثنایی

سرامیک دیوار می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای تزیین دیوار باشد. سرامیک های دیواری انواع مختلفی دارند که هر کدام از مواد منحصر به فردی ساخته شده اند. مواد به کار رفته در هر سرامیک باعث عملکرد، کیفیت و دوام بالا در شرایط مختلف آب و هوایی می شود. از این رو صادرکنندگان بهترین سرامیک دیوار با قیمت استثنایی این محصول را به کشورهای دیگر آسیایی و اروپایی صادر می کند.

صادرکنندگان بهترین سرامیک دیوار با قیمت استثنایی

مهمترین اطلاعات درباره خرید سرامیک

مهمترین اطلاعات درباره خرید سرامیک در خرید سرامیک علاوه بر طرح، رنگ و قیمت، نکات مهم دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید. در انتخاب سرامیک باید درجه کیفیت، جذب آب، درجه سایش، مقاومت در برابر سرما و ضریب اصطکاک در نظر گرفته شود. تولید کنندگان این موارد را روی بسته های محصول کدگذاری می کنند. کیفیت یکی از مهمترین مواردی است که فروشندگان و خریداران سرامیک در مورد آن صحبت می کنند.

درجه کیفیت سرامیک معمولا با عددی از یک تا سه نشان داده می شود. به طور معمول کاشی های درجه یک و دو دوام بیشتری دارند و برای کف ساختمان مناسب تر هستند. با این حال، سرامیک های درجه سه معمولا در کف های خوش ساخت استفاده نمی شوند و خرید سرامیک های درجه سه برای استفاده در دیوارهای حمام و سرویس های بهداشتی مناسب تر است.

درجه سایش سرامیک مقاومت آن را در برابر سایش و خراش مشخص می کند. این درجه از کیفیت اغلب بر حسب PEI بیان می شود. هرچه درجه سایش بیشتر باشد، بهتر است در مناطق پر رفت و آمد استفاده شود. به عنوان مثال، سرامیک با سایش درجه یک و دو برای کاربردهای دیواری مناسب است و درجه سایش سه و چهار نیز انتخاب های خوبی برای سرامیک کف ساختمان آپارتمان هستند.

اما سرامیک با درجه سایش پنج معمولاًدر فضاهای تجاری در کف استفاده می شود و معمولا در ساختمان های آپارتمانی استفاده نمی شود. از طرفی نیز میزان جذب آب توسط W.A تعیین می شود. با توجه به ظرفیت جذب آب سرامیک ها می توان آنها را به چهار گروه غیر شیشه ای، نیمه شیشه ای، شیشه ای و ضد آب تقسیم کرد.

سرامیک های غیر شیشه ای عموما برای محیط های داخلی و کاملا خشک و پنل های شیشه ای ضد آب برای فضاهای مرطوب مانند حمام و فضای باز مناسب هستند. ضریب اصطکاک سطح مقاومت سرامیک در برابر لغزش را تعیین می کند و عدد نمایش آن توسط COF تعیین می شود. هر چه این عدد بیشتر باشد، احتمال لغزش کمتر است. این عدد برای مصارف خانگی باید بیشتر از پنجاه و برای مصارف تجاری بیشتر از شصت باشد. در خرید سرامیک حمام و سرویس بهداشتی و حیاط طبیعی است که به تعداد آن بیشتر توجه شود.

عرضه مستقیم سرامیک دیوار با بهترین قیمت

عرضه مستقیم سرامیک دیوار با بهترین قیمت عرضه مستقیم سرامیک دیوار با بهترین قیمت توسط تولید کنندگان سرامیک دیوار به سراسر کشور توزیع می گردد و چون این نوع از سرامیک ها از کیفیت بالایی برخور دار هستند مشتریان بسیاری را جذب خود کرده است به طوری که علاوه بر جذب مشتریان داخلی توانسته به عنوان کالا صادراتی به کشورهای دیگر نیز صادرات شود و ارز آوری خوبی برای عرضه کننده مستقیم و تولید کننده داشته باشد.