فروشنده انواع مدل کاشی کف خانه در بازار تهران

فروشنده انواع مدل کاشی کف خانه در بازار تهران، به فروش این محصول در مدل ها و طرح های مختلف متنوع ازجمله، کاشی حیاط با طرح شکسته، کاشی حیاط با طرح لوزی و کاشی و سرامیک برلیان رفسنجان مشغول می باشد. ما در ادامه به طور کامل در مورد کاشی مرغوب، انتخاب بهترین کاشی . حتی صادرات آن صحبت خواهیم کرد. پس در ادامه با ما باشید.

فروشنده انواع مدل کاشی کف خانه در بازار تهران

راهنمای انتخاب بهترین کاشی خارجی

راهنمای انتخاب بهترین کاشی خارجی برای استفاده و خرید کاشی و سرامیک کف 20*120 در هر جایی از ساختمان باید از میان تنوع زیاد کاشی ها، رنگ ها و اندازه های آن انتخاب کنید و برای این انتخاب و خرید باید معیار هایی را در نظر بگیرید که ما در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

 1. برای خرید کاشی غذا خوری بهتر است از انواع کاشی های بزرگ انتخاب کنید و اگر قصد خرید کاشی اتاق یا پذیرایی را دارید، بهتر است از انواع کوچک کاشی ها استفاده کنید. با توجه به تنوع رنگ و طرح این کاشی ها بهتر است کاشی که با دکوراسیون شما منطبق است را خریداری نمایید.
 2. سعی کنید برای کاشی کاری کف حمام و دستشویی از رنگ های روشن استفاده کنید. به این نکته نیز توجه کنید که کاشی سرویس بهداشتی نباید سُر باشد زیرا در صورت خیس شدن امکان لیز خوردن شم زیاد است.
 3. برای خرید کاشی های راهرو های خانه کاشی های تیره مناسب تر می باشند. چرا که رفت و آمد در این مکان زیاد است و زود تر کثیف می شود و اگر کاشی را رنگ روشن انتخاب کنید این کثیفی ها را بیشتر نشان می دهد. از این رو مجبور می شوید هر روز به تمیز کاری مشغول شوید.
 4. برای انتخاب کاشی تراس بهتر است کاشی های رنگ سفید یا روشن را مد نظر داشته باشید. زیرا دما را تا حد زیادی کاهش می دهد.
 5. ضریب اصحکاک کاشی بیانگر میزان لیزی کاشی می باشند که با COF نشان می دهند. هر مقدار که این میزان بیشتر باشد، میزان لیز بودن آن نیز بیشتر است.
 6. مقاومت در برابر سرما و یخ زدگی شاخص دیگری است که باید در هنگام خرید به آن توجه کرد که بیشتر برای خرید کاشی های سفیدی که قرار است در بیرون کار شود، اهمیت دارد.
 7. درجه جذب آب کاشی نکته مهم دیگری در هنگام انتخاب و خرید کاشی خارجی می باشد. کاشی های سه بعدی 0.5 تا 7 درصد وزن خود آب جذب می کنند و کاشی هایی که 0 تا 0.5 درصد وزن خود آب جذب می کنند کاشی های غیر قابل نفوذ می باشند.

تضمین کیفیت کاشی طرح بتن ارزان قیمت

تضمین کیفیت کاشی طرح بتن ارزان قیمت محصولات از قبیل کاشی و سرامیک بخش مهم و اصلی از مصالح ساختمانی می باشند که در اکثر ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند و از مواد طبیعی تولید می شود. با پیشرفت علم و فناوری تولید مواد پیشرفته تر و اصولی تر شده است. برخی مصالح پیشرفته تر مانند کاشی طرح بتن برای اجرای استاندارد های شما لازم و ضروری است. لازم به ذکر است که کاشی های طرح بتن عمر و دوام بالا تری دارند و قابل بازیافت نیز می باشند.

کاشی های طرح بتن ظاهری جلا یافته دارند و این کاشی ها از جدید ترین فن آوری سخت کاشی، ساخته شده است. در نتیجه هیچ دو کاشی به هم شبیه نیستند. درجه کیفی کاشی از جمله پارامتر مهم در خرید کاشی می باشد. کاشی ها از لحاظ کیفیت به چهار دسته، کاشی درجه یک تا کاشی درجه چهار تقسیم می شوند.

هر میزان درجه کیفی پایین تر باشد کاشی با کیفیت تر است و با توجه به همین نکته می توانید کاشی مناسب هر مکان را انتخاب کنید. در نتیجه می توان گفت ارزان بودن کاشی طرح بتن دلیل بر بی کیفیتی آن نمی باشد. شرکت ما تضمین کننده کاشی طرح بتن ارزان قیمت می باشد که با خیالی راحت می توانید از ما این محصول مرغوب را تهیه کنید.

صفر تا صد صادرات کاشی کرم از ایران

صفر تا صد صادرات کاشی کرم از ایران کشورمان ایران، یکی از قدیمی ترین و بزرگ ترین های تولید کاشی و سرامیک می باشد. ایران با داشتن ظرفیت های بالا در این صنعت توانسته است که به یکی از بزرگ ترین صادر کننده های کاشی در آسیا تبدیل شود. کشور های زیادی خواهان کاشی ایرانی هستند. زیرا آن ها بر این باور هستند که این کالای ایرانی کیفیت فوق العاده بالایی دارد. از این رو صادرات کاشی کرم از ایران به کشور های دیگر به خصوص کشور های آسیایی پیشرفت کرده است. در ادامه صفر تا صد صادرات کاشی کرم را بیان می کنیم.

 1. برای صادرات کاشی ابتدا باید ظرفیت های خود را مشخص کنیم و سپس به صادرات محصول اقدام کنیم. اگر ظرفیتی مازاد بر نیاز کشور داریم، می توانیم محصولی را صادر کنیم.
 2. در مرحله بعد باید به ظرفیت اقتصادی کشور مقصد توجه کنیم. مثلا کشور ضعیفی مانند افغانستان چون دارای ضعف اقتصادی شدیدی است برای صادرات انبوه مناسب نمی باشد. اما به خاطر این که علم و منابع کافی برای تولید کاشی ندارند، گزینه خوبی برای صادرات محدود می باشد.
 3. برای موفقیت در صادرات پیدا کردن و انتخاب یک بازاریاب خبره مهم است. این فرد کسی است که برای آشنا کردن خریداران و تبلیغ محصول به کشور های دیگر رفته و مقدمات تجارت و قرداد را فراهم می کند.
 4. در مرحله بعدی به فراهم کردن مقدمات صادرات می پردازیم. بعد از قبول کردن صادرات توسط کشور مقصد ما باید مقدمات ارسال محصول را آغاز کنیم. یعنی باید برای اخذ مجوز های لازم به شرکت های گمرکی مراجعه کنیم. لازم به ذکر است که زمانی این مجوز صدور می شود که نیاز های کشور تامین شده باشد و صادرات آن موجب گرانی آن محصول نشود.
 5. و در آخر پس از گذراندن همه این مراحل صادرات آغاز می گردد.

کارخانه تولید کاشی کف خانه با قیمت مناسب

کارخانه تولید کاشی کف خانه با قیمت مناسب در ایران کارخانه های تولیدی زیادی مشغول به تولید کاشی هستند که انواع و اقسام کاشی و سرامیک ازجمله کاشی کف خانه را تولید می کنند. همانطور که میدانید خرید مستقیم از تولید کننده به دلیل حذف واسطه ها و دلال ها، خریدی به صرفه تر و اقتصادی تر می باشد. چرا که قیمت محصول در این نوع خرید کاهش پیدا می کند. از این رو به مغازه دارن پیشنهاد خرید عمده از کارخانه های تولید کاشی را می دهیم.

لازم به ذکر است که این مجموعه برای راحتی خرید شما بزرگواران سایتی طراحی که در آن تمامی کاشی ها ازجمله کاشی های کف خانه با طراحی ها و رنگ های متنوع را در آن می توانید بیابید و پس از مشاهده و تصمیم گیری این محصولات را در حجم عمده یا خرده سفارش دهید و ما سفارش شما را مستقیما از درب کارخانه به مقصد مورد نظر ارسال می کنیم.