قیمت سرامیک بین کابینتی سه بعدی با کیفیتی بی نظیر در بهترین برندها

سرامیک بین کابینتی سه بعدی یکی از محبوب ترین انواع سرامیک موجود در بازار است که از ظاهرجذاب و متفاوت با کیفیت خوب برخوردار است.

قیمت سرامیک بین کابینتی سه بعدی با کیفیتی بی نظیر در بهترین برندها

قیمت سرامیک بین کابینتی سه بعدی

قیمت سرامیک بین کابینتی سه بعدی سرامیک بین کابینتی انواع مختلفی دارد که هر کدام دارای ویژگیهای خاصی بوده و یکی از جدیدترین آنها سرامیک سه بعدی است که با طرحهای زیبا و شگفت انگیز خود توانسته است خریداران زیادی را جذب کند و بازار خرید و فروش پررونقی دارد و حتما شما هم یکی از طرفداران این سرامیک بوده و در بازار با قیمتهای مختلف محصول روبرو شده اید و می دانید عوامل متعددی قیمت سرامیک بین کابینتی سه بعدی را تحت تاثیر قرار می دهد که به برخی از آنها به شرح زیر ست:

 1. سرامیک سه بعدی در کارخانه های معتبر داخلی فراوان تولید می شود و علاوه بر این ممکن است از کشورهای خارجی وارد شده باشد که در تعیین قیمت آن تاثیر زیادی دارد و معمولا سرامیک هایی که از برندهای ناشناس استف قیمت کمتری در مقایسه با برندهای شناخته شده دارد.
 2. سرامیک سه بعدی ابعاد و اندازه های مختلفی داشته و یکی از جدیدترین آنها سرامیک با ابعاد بسیار بزرگ است که در مقایسه با سرامیک های کوچک قیمت بیشتری دارد.
 3. در صورتی که سرامیک بین کابینتی سه بعدی از کارخانه های سازنده در شهرهای مختلف به طور مستقیم خریداری شود یا از فروشگاه های اینترنتی سفارش داده شود، قیمت کمتری خواهد داشت.
 4. سرامیک سه بعدی پس از تولید درجه بندی می شود و معمول سرامیک های درجه یک قیمت بیشتری نسبت به سرامیک درجه و یا سه دارد.
 5. مواد اولیه مختلف برای ساخت سرامیک سه بعدی مورد استفاده قرار می گیرد که می تواند کیفیت سرامیک را تحت تاثیر قرار دهد و این امر بر قیمت محصول هم موثر است و در صورتی که از ترکیبات و مواد اولیه مرغوب با ترکیب استاندارد استفاده شود، سرامیک از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده و در برابر عوامل محیطی به خوبی مقاومت می کند و به همین دلیل با نرخ گران در بازار عرضه می شود.
 6. سرامیک سه بعدی بین کابینتی طرح و رنگهای متعددی دارد که می تواند قیمت آن را کم و زیاد کند و هر چه کیفیت چاپ تصاویر بهتر بوده و با تجهیزات پیشرفته حک شده باشد، بر قیمت محصول می افزاید.
 7. سرامیک بین کابینتی کاربردهای مختلفی داشته و هم برای دیوار و هم کف استفاده می شود و از نظر جنس با هم فرق دارد؛ مثلا سرامیکهای کف کمتر از سرامیک دیوار ظرافت دارد و از این رو ارزانتر است.
 8. اگر سرامیک از ویژگیهای خاص مانند ضدباکتری، ضد آتش، ضد رطوبت و غیره برخوردار باشد، بر قیمت آن افزوده می شود.
 9. بسته به اینکه سرامیک برای چه مکانی ساخته شده است، قیمت آن هم فرق دارد و از این رو ممکن است سرامیک آشپرخانه با سرامیک استخر و حمام از نظر قیمت یکسان نباشد.
 10. سرامیکها از نظر ضخامت نیز با هم متفاوت بوده و از این جهت نرخ آنها هم با هم فرق می کند.
 11. هزینه های استفاده شده برای حمل سرامیک و نوع بسته بندی نیز از دیگر عوامل موثر بر قیمت این محصول است.
 12. به طور کلی اگر تولید کنندگان در طی مراحل ساخت این سرامیک هزینه زیادی صرف کنند یا در تهیه مواد اولیه و نوع تجهیزات با مشکل روبرو شوند، سرامیک را با قیمت بالاتر در اختیار مشتریان قرار می دهند.
 13. به جز موارد ذکر شده که در ارتباط با ویژگیهای سرامیک است، عوامل جانبی دیگری که به نوبه خود مهم است، نیز نرخ سرامیک را ارزان و گران می کند که مهمترین آنها کم یا زیاد بودن میزان واردت سرامیک و طرفداران آن، وضعیت بازار، نرخ ارز و غیره است.
 14. معمولا سرامیک های تولید شده با مواد ضایعاتی و بازیافتی کیفیت کمتری داشته و به همین دلیل با قیمت پایین به فروش می رسد.
 15. برای نصب سرامیک سه بعدی هزینه های متفاوتی مورد نیاز است و این امر بر قیمت محصول تاثیر می گذارد.

قیمت سرامیک سه بعدی از عوامل با اهمیتی است که بر میزان فروش آن تاثیر می گذارد؛ چرا که بیشتر مشتریان در هنگام سفارش آن علاوه بر توجه به کیفیت و ظاهر سرامیک به قیمت محصول هم توجه می کنند و مسلم است که تمایل دارند، سفارش سرامیکهای ارزان را در اولویت قرار دهند و تشویق به خرید آنها می شوند، از این رو بر تعداد خریداران افزوده شده و بازار خرید و فروش آن هم رونق می گیرد و سود بیشتری به همراه خواهد داشت.

کارخانه های فراوانی در اغلب شهرهای کشور و به ویژه یزد، تبریز، تهران، اصفهان و غیره به تولید سرامیک سه بعدی می پردازند و سعی می کنند بهترین مواد اولیه را فراهم کرده و به کمک تجهیزات مدرن و رعایت استانداردها به ساخت سرامیک بپردازند و سپس آن را زیر قیمت بازار به فروش می رسانند و در واقع از عرضه کنندگان معتبر این محصول هستند که مراجعان با سفارش از آنان صاحب سرامیک ارزان قیمت و در عین حال باکیفیت می شوند.

در هنگام خرید و سفارش سرامیک علاوه بر توجه به کیفیت و طرح و شکل سرامیک، باید به قیمت آن هم توجه داشت و بر اساس بودجه خود سرامیک را انتخاب کرد تا برای پرداخت هزینه با مشکل روبرو نشوید و در این راستا برخی از تولید کنندگان و فروشندگان شرایط سهل برای مشتریان خود در نظر می گیرند و ممکن است سرامیک را به صورت اقساطی در اختیار آنها قرار دهند تا تحت فشار زیاد نباشند و بهترین گزینه برای مراجعه و خرید سرامیک هستند که هم به صورت حضوری و هم مجازی فعالیت می کنند.

به عنوان خریدار و فروشنده سرامیک سه بعدی قطعا خواهان بهترین کیفیت آن بوده و به دنبال سرامیک با قیمت مناسب می باشید، از این رو بهتر است از طریق مراکز معتبر و روش های مقرون به صرفه اقدام به سفارش این محصول کنید که یکی از مهمترین آنها سایت حاضر می باشد، مجموعه ما در راستای تامین نیاز مشتریان سرامیک با کیفیت و ارزان قیمت را در اختیار آنان قرار می‌ دهد.

در این صورت می توانید تصاویر مدل های گوناگون سرامیک سه بعدی را در این مرکز مشاهده کنید و صاحب سرامیک با جنس مرغوب شوید، علاوه بر این دلال های افزاینده قیمت حذف می شوند و قیمت سرامیک تا حد زیادی کاهش پیدا می‌ کند که به نفع خریداران بوده و باعث کسب سود بیشتر آنها می شود.