قیمت سرامیک کف مغازه

مراکز فروش قیمت سرامیک کف مغازه را بسته به طرح و نوع آن قیمت گزاری می کنند یا اینکه متناسب با لیست قیمت مصرفی که کارخانه های تولیدی به فروشگاه ها در هنگام خرید عرضه‌ می کنند محصولات خود می فروشند. سرامیک کف به شکل های مربع و مستطیل در بازار موجود هستند و به دلیل اینکه فشار بیشتری را بعد از نصب متحمل می شوند، کارخانه ها آن را با زخامت بیشتری به نسبت سرامیک های بدنه‌ تولید می کنند.

سرامیک ها از خاک رس تولید می شوند و در دو نوع سرامیک های معمولی و سراميک پرسلانی در بازار موجود هستند که این تفاوت تاثیر زیادی بر قیمت آنها دارد. امروزه استفاده از کفپوش های سراميکی رونق بالایی دارد و علاوه‌ بر بخش مسکونی، ادارات‌ و فروشگاه های مختلف از این نوع کفپوش استفاده می کنند.

قیمت سرامیک کف مغازه

سرامیک کف مغازه

سرامیک کف مغازه فروش سرامیک کف مغازه در فروشگاه های عرضه کاشی و سرامیک یا نمایشگاه های مصالح ساختمانی به صورت خرده فروشی انجام می شود و خریداران با مراجعه حضوری و انتخاب نمونه مورد نظر، خرید خود را انجام می دهند. معمولا در فروشگاه های سطح بازار کاشی و سرامیک ها را با حاشیه سود بالاتر می فروشند و محصلولات تنوع کمی دارند مجموع این دلایل باعث شده تا روش های اينترنتی و غیر حضوری به نسبت گذشته رونق بیشتری پیدا کنند.

برای تولید سرامیک ها از موادی مانند خاک رس، کائولینت، اکسید آلومینیوم، کاربید سیلیکون، کاربید تنگستن استفاده می شود که مجموعه این مواد را با آب مخلوط می کنند، سپس خمیر بدست آمده‌ را در قالب های مخصوص قرار داده و در دستگاه های رطوبت گیر یا خشک کن قرار می دهند پس از اینکه سرامیک های خام از قالب ها خارج گردید به کوره های با حرارت زیاد منتقل شده تا فرایند پخت تکمیل گردد.

خرید اینترنتی سرامیک کف از دو روش قابل انجام می باشد که تا حدودی شبیه به هم هستند ولی در نحوه سفارش گزاري با هم فرق دارند. فروش اينترنتی سرامیک از طریق سایت ها و فروش از طریق شبکه های اجتماعی مجازی مانند اینستاگرام و تلگرام دو روش کلی هستند که خریداران مي توانند از این طریق هر نوع سرامیکی را تهیه کنند. بیشتر سایت ها برای فعالیت باید مجوز های لازم را داشته باشند به همین جهت این روش از اطمینان و امنیت بالایی برخوردار است ولی در شبکه‌ های اجتماعی سطوح نظارتی به این اندازه نیست.

کارخانه های تولیدی سرامیک به منظور زیبایی و افزایش مقاومت از یک لایه براق به نام لعاب بر روی سرامیک ها و کاشی ها استفاده می کنند که به دو صورت این مرحله انجام می شود. لایه لعاب را می توان قبل یا بعد از مرحله پخت به محصول اضافه کرد. در صورتی که لعاب کاری بعد از پخت اولیه اجرا شود می بایست فرایند پخت دوم را تکرار نمود تا لعاب ماندگاری یا مقاومت لازم را پیدا کند. استفاده از لعاب های متنوع و رنگارنگ باعث شده تا این نوع کف پوش از قدیم الایام تا به امروز محصولی پر طرفدار باشد و هیچ وقت قدیمی نشود.

خرید عمده سرامیک از کارخانه های تولیدی به دو صورت مسقیم و بدون واسطه یا از طریق نمایندگی فروش قابل انجام می باشد که در هر کدام از این روش ها طبیعتا قیمت محصولات متفاوت خواهد بود. فروش عمده سرامیک توسط کارخانه ها با تناژ های بالا انجام می شود و خریدار می بایست حداقل یک کاميون که شامل صدها متر مربع سرامیک است را خریداری کند به همين جهت این روش تنها مناسب فروشگاه های بزرگ یا عمده فروشی ها می باشد.

از جایی که برخی افراد به دنبال خرید سرامیک ارزان قیمت هستند و کيفيت بالا برای آنها اهمیتی ندارد به مراکزی که در حوزه فروش سرامیک فله فعالیت دارند مراجعه می کنند. این نوع سرامیک که بیشتر فاقد بسته بندی است از کیفیت لازم برخوردار نیست و دارای عيوب ظاهری هستند زیرا از چرخه تولید خارج شده و مطابق استاندارد های تعریف شده نیستند.

امروزه مصالح زیادی برای تزئین فضا‌‌ های داخلی و خارجی ساختمان ها تولید شده است که به شکل دیوار‌ پوش یا کف‌پوش مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از سوالاتی که خیلی از افراد ممکن است برایشان پیش آمده باشد مزایای سرامیک به نسبت کف‌ پوش های PVC است چراکه انتخاب مشتری را می تواند تحت تاثیر قرار دهد. برخی از مزایای سرامیک عبارتند از:

  • مقاومت بالاتر نسبت به کفپوش های PVC
  • ماندگاری بیشتر
  • قیمت ارزان تر
  • تنوع بیشتر
  • هزينه نصب ارزان تر

خرید سرامیک از نمایندگی فروش به عبارتی همان خرید مستقیم و بدون واسطه محسوب می شود چراکه حاشیه سود را کارخانه ها برای نمایندگی ها تعیین می کنند که سود پایینی است. خریدار می تواند قبل از خرید لیست قیمت سرامیک و کاتالوگ های مربوطه را مشاهده و در صورت تمایل خرید خود را انجام دهد و در مواردی که‌ محصول مورد نظر در انبار نمایندگی موجود نباشد می تواند از همین طریق سفارش تولید یا ارسال محصلول را به کارخانه ارسال کند.

یکی از کاربرد های سرامیک ها یا کاشی ها استفاده از آنها در بیمارستان ها و مراکز درمانی می باشد چراکه این محصولات به راحتی و با هر نوع شوینده ای سازگاری دارند و خراب نمی شوند ولی در مورد کفپوش های پلاستیکی اين موضوع صدق نمی کند. در این مکان ها به دلیل رفت و آمد های زیاد و وجود ويروس ها و باکتری ها استفاده از کفپوش یا دیوار پوشی که به راحتي ضد عفونی شود از قوانين مهم است که نظارت زیای روی عملکرد صحيح آنها خواهد بود.

روش و طریقه نصب سرامیک می تواند در زیبایی و ماندگاری آنها تاثیر بسزایی داشته باشد به همین جهت نیاز است تا نصب آنها به صورت صحیح و توسط استادکاران حرفه‌ ای انجام شود. خطای نصب بعد از پایان کار به شکل ها مختلف نمایان می‌شود و همین موضوع باعث می شود تا زیبایی آن از بین برود از طرف دیگر اگر در حین نصب قسمتي از سطح زیر سرامیک خالی بماند در آینده نزديک باعث خارج شدن یا شکسته شدن آن نیز خواهد شد.

صادرات سرامیک از طريق شرکت های بازرگانی یا به صورت مستقیم توسط کارخانه های تولید کننده صورت می گیرد که بخش زيادی از آنها به کشور های همسایه یا کشور های حوزه خليج فارس ارسال می شود.