مرجع خرید کاشی کف سالن درجه یک

مجموعه عرضه و فروش مستقیم انواع کاشی و سرامیک، به عنوان یکی از برترین و معتبرترین مراجع خرید کاشی کف سالن درجه یک، در تلاش است، بهترین و باکیفیت ترین محصولات را در تنوع بالای رنگ و طرح ارائه نماید. در این بازار، در کنار خرید عمده و کلی، امکان خرید جزئی برای متقاضیان وجود دارد. همچنین خدماتی مانند ارسال سریع و استاندارد کاشی و سرامیک به تمامی مقاصد دور و نزدیک، با قیمت مناسب ترابری و حمل و نقل انجام می پذیرد.

مرجع خرید کاشی کف سالن درجه یک

آشنایی با مراحل تولید کاشی مرغوب

آشنایی با مراحل تولید کاشی مرغوب

تولید کاشی و سرامیک، در کارخانجات مدرن، که مجهز به خطوط تولید پیشرفته هستند انجام می شود. تولید کاشی مرغوب دارای مراحل متعددی است که به صورت مختصر با آن آَشنا می شویم. اولین مرحله در تولید و فرآوری کاشی، آماده سازی مواد و ترکیبات اولیه است که پایه آن انواع خاک به ویژه خاک رس است. در گذشته تنها از مواد موجود در طبیعت برای تولید کاشی استفاده می شد، اما در عصر حاضر، مواد صنعتی نیز در تولید کاشی استفاده می شوند.

پس از تامین و جمع آوری مواد اولیه که در طی آن از دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی مختلف استفاده می گردد، کاشی وارد مرحله پرس و قالب گیری می شود و شکل ابتدایی آن، طراحی می گردد. بعد از این، کاشی های قالب گیری شده به روش های گوناگون خشک می شوند تا رطوبت باقی مانده در محصول به خوبی گرفته شود و کاشی سفت و سخت شود.

سپس، با استفاده از دستگاه های اندازه گیری و طراحی، قسمت های مختلف کاشی از لحاظ شکل ظاهری و اندازه، بررسی می شود و قسمت های ناهموار یا ناصاف آن، به خوبی صاف می شود و عملیات لعاب کاری و منقش کردن کاشی به طرح های مدنظر، آغاز می گردد. در این مرحله برای افزایش کیفیت و زیبایی بصری کاشی، از بهترین نوع رنگ ها و بروزترین طرح ها استفاده می شود.

پس از لعاب کردن و طرح دادن به کاشی، محصول وارد کوره های پخت می شود تا تمامی قسمت ها، به خوبی به هم متصل شده و حالتی منسجم و مقاوم پیدا کند. در مرحله نهایی، کاشی های تولید شده برای پرداخت نهایی و انجام کارهایی مانند پولیش کردن، وارد خطوط تولید می شود و پس از بررسی های تکمیلی و جامع، برای بسته بندی و ورود به بازار آماده می گردد. کاشی درجه یک ایرانی، با داشتن تمامی استانداردهای لازم، از بهترین محصولات موجود در بازار جهانی است.

بررسی عوامل موثر بر قیمت کاشی

قیمت و نرخ انواع کاشی، با توجه به متغیرهای متعددی تعیین می شود. در سالهای گذشته، به دلایلی مانند عدم ثبات نرخ ارز و بالا رفتن قیمت مواد اولیه، قیمت تمام شده کاشی و سرامیک در کشور ما افزایش یافته است. بررسی عوامل موثر بر قیمت کاشی نشان می دهد که نرخ این محصول به صورت مستقیم با فاکتور های اقتصادی مختلف در ارتباط است. در ادامه این مطلب مهم ترین عوامل اثر گذار بر قیمت کاشی را با هم مرور می‌کنیم.

فاکتورهای موثر بر قیمت کاشی:

  • اولین پارامتر موثر در تعیین قیمت انواع کاشی با کیفیت، نوع مواد اولیه مورد استفاده در تولید کاشی است. هرچه که متریال به کار رفته در تولید کاشی، کیفیت بالاتری داشته باشد، محصول از مقاومت بیشتری برخوردار خواهد بود و مسلمان قیمت بالاتری نیز خواهد داشت.
  • طرح و رنگ کاشی، از فاکتورهای مهم دیگری است که در قیمت این محصول موثر است. محصولاتی که با توجه به طرح های جهانی تولید می شود و رنگ بندی های متنوع و شیکی دارند، نسبت به سایر محصولات از قیمت بالاتری برخوردارند.
  • میزان تولید سالانه کاشی و سرامیک، نیز از دیگر مواردی که بر قیمت این محصول تاثیر دارد. اگر عرضه و تقاضا با یکدیگر تناسب داشته باشد، قیمت کاشی، دچار افزایش نمی شود، اما در صورتی که تقاضا بیش از تولید و عرضه باشد. با افزایش قیمت مواجه می گردیم.
  • از دیگر مواردی که در نرخ گذاری کاشی نقش دارد، می‌توان به حجم صادرات و تعرفه های مرتبط با صادرات محصول اشاره نمود. در صورت بالا رفتن صادرات، قیمت کاشی در بازارهای داخلی، به دلیل کمیاب شدن، افزایش پیدا می کند.
  • شیوه توزیع و پخش محصول نیز، المان دیگری است که نرخ کاشی را تعیین می نماید. اگر کاشی به صورت مستقیم عرضه شود، به دلیل حذف واسطه، با قیمت های منصفانه تری در بازار توزیع می شود، اما در توزیع به شیوه های سنتی و با واسطه، به دلیل دریافت سود توسط فروشندگان متعدد و دلالان، قیمت کاشی و سرامیک، افزایش پیدا می کند.

بهترین کاشی برای صادرات کدام نوع است؟

بهترین کاشی برای صادرات کدام نوع است؟

زمانی که صحبت از صادرات کاشی می شود، مولفه های مختلفی راجع به تجارت و صادرات این کالا، مطرح می گردد. یکی از سوالات مهم این است که بهترین کاشی برای صادرات به کشورهای مختلف کدام نوع است. برای پاسخ به این پرسش، نمی توان از یک برند یا نوع خاص از کاشی اسم برد. بلکه بسته به بازار هدف و محبوبیت سبک های خاصی از معماری در کشورهای مقصد، برای هر منطقه، نوع خاصی از کاشی مناسب است.

اما به صورت کلی، کاشی های ممتاز و مطلوب برای صادرات، محصولاتی هستند که از لحاظ ویژگی های ظاهری و مشخصه های فنی، از سایر محصولات مشابه بالا هستند. کاشی های صادراتی، محصولاتی هستند که دارای تنوع رنگ و طرح می باشند. همچنین طرح های مدرنی که دارای محبوبیت بین‌المللی می باشند، بهترین انتخاب برای صادرات به کشورهای مختلف جهان هستند، چرا که خواهان بیشتری دارند.

کاشی های مرغوب صادراتی، دارای مقاومت بالایی در برابر عوامل و فاکتورهای مخرب می باشند. کاشی صادراتی در برابر رطوبت و پوسیدگی مقاوم است. حتی پس از سالها از نصب و تعبیه و در مجاورت با گرما و سرما، دچار معضلاتی مانند شکستگی، تغییر رنگ و افت کیفیت نمی شود و بهترین عملکرد را دارد. کاشی درجه یک مناسب صادرات، ایمن و استاندارد است و با شستشوی مکرر دچار خرابی و یا کنده شدن از محل اجرا نمی شود.

به صورت کلی، کاشی هایی برای صادرات بهترین گزینه هستند که ضمن داشتن زیبایی های بصری و ظاهری، از سطح کیفیت ممتازی هم برخوردار باشند. برای پیدا کردن این نوع از کاشی ها، کافی است به صورت مقایسه ای، بهترین محصولات را بررسی نمود و کاشی صادراتی را شناسایی کرد.

مختصری درباره کیفیت انواع کاشی ایرانی

تولید بسیاری از مصالح ساختمانی مانند کاشی، آجر و سرامیک در کشور ما سابقه ای دیرینه دارد و از زمان های دور، در بسیاری از مناطق کشور ما انواع این محصولات، طراحی و ساخته می شدند. این تجربه بالا در تولید کاشی، موجب شده که محصولات تولید ایران دارای کیفیتی بی نظیر باشند. در حال حاضر نیز که تولید کاشی و سرامیک به یک فناوری مدرن تبدیل شده است، کشور ما از پیشگامان و پرچم داران تولید این محصولات در جهان است.

کیفیت انواع کاشی ایرانی در مقایسه با محصولات دیگر موجود در بازار، همانند کاشی چینی، بسیار بالاتر است. مواد اولیه ای که در تولید کاشی ایرانی استفاده می شود، بهترین متریال است که تولید یک محصول کارآمد، زیبا و در عین حال مقاوم و بادوام را آسان نموده است. کاشی ایرانی از لحاظ ویژگی های ظاهری مانند طرح و رنگ، به راحتی از سایر محصولات قابل شناسایی است.

عموما در طراحی کاشی ایرانی، از نقوش و طرح های تاریخی، اسلیمی و انواع طرح های مدرن و فانتری استفاده می شود که به عنوان شناسنامه کاشی تولید ایران، در جهان مشهور است. همچنین رنگ بندی کاشی ایرانی بسیار متنوع است، به طوری که تمامی سلایق، سبک های طراحی و شیوه های معماری نوین و سنتی را تحت پوشش قرار می دهد و انتخاب محصولی زیبا و باکیفیت را برای متقاضیان خرید این مصالح، راحت نموده است.

از حیث کیفیت و عملکرد، کاشی ایرانی استحکام بسیار بالایی در برابر آب، رطوبت، مواد شیمیایی و گرما دارد و در مجاورت با این عوامل آسیب‌زا، کیفیت خود را از دست نمی‌دهد. همچنین کاشی تولید ایران، دارای مقاومت مطلوبی در برابر فشارهای مکانیکی، ضربات و تنش های فیزیکی است. به راحتی خرد و شکسته نمی شود و می توان برای پوشش دهی، قسمت های مختلف ساختمان از مدل های مختلف کاشی ممتاز استفاده نمود.

در طراحی و ساخت کاشی درجه یک ایرانی، تمامی استانداردهای مصوب نهادهای بین‌المللی رعایت شده است و به همین علت، این کاشی ایمن است، سطحی لغزنده ندارد و فاقد هرگونه مواد شیمیایی مضر برای طبیعت و انسان است. این ویژگی ها، کاشی مرغوب ایرانی را به یک انتخاب شایسته برای طراحی و زیباسازی فضاها و ساختمان های مختلف تبدیل کرده است.

توزیع بی واسطه کاشی کف سالن با قیمت مناسب

توزیع بی واسطه کاشی کف سالن با قیمت مناسب

توزیع بی واسطه کاشی کف سالن با قیمت مناسب، توسط مراکز متعددی انجام می شود. در سال های اخیر، در کنار مراکزی که به صورت سنتی در زمینه تجارت و فروش انواع کاشی و سرامیک، فعالیت می کنند، فروشگاه ها و مراکز عرضه آنلاین کاشی نیز فعالیت خود را آغاز و توسعه داده اند. مرکز فروشگاهی حاضر، به عنوان یکی از مجموعه های تخصصی فروش کاشی و سرامیک، فعال است و محصولاتی ممتاز و درجه یک را ارائه می نماید.

کاشی های کف سالن در تنوع بالایی از رنگ های تیره و روشن مانند رنگ سفید، سرمه ای و طوسی و انواع طرح و مدل همانند طرح آجری، مدل پارکتی و طرح های مدرن تولید و عرضه می شود. در این بازار، بروزترین طراحی های کاشی، در تنوع خوبی از اندازه و رنگ، وجود دارد و خریداران می توانند به صورت مقایسه ای، محصولات گوناگون را مورد بررسی قرار دهند و با توجه به مواردی مانند رنگ غالب دکوراسیون و متراژ فضا، بهترین کاشی را تهیه نمایند.

در مرکز فروش و توزیع بدون واسطه کاشی، خریداران می توانند برای دریافت اطلاعاتی مانند لیست قیمت جدید محصولات و کیفیت هر یک از مدل های کاشی ارائه شده، به صورت آنلاین و تلفنی، با متخصصان فروش ارتباط حاصل نمایند و پس از دریافت موارد مهم، کاشی و سرامیک درجه یک را به صورت ثبت سفارش آنلاین، بدون نیاز به خرید حضوری، خریداری کنند.

فروش ویژه کاشی کف سالن در بازار تهران

فروش ویژه کاشی کف سالن در بازار تهران، با ارائه تسهیلاتی بی نظیر و فوق‌العاده انجام می پذیرد. در این سبک فروش، مدرن ترین و زیباترین انواع کاشی، با نرخ استاندارد ارائه می گردد و خریداران عمده مانند شرکت های انبوه سازی و صادرکنندگان کاشی و سرامیک درجه یک ایرانی، می توانند، بادوام ترین محصول را بدون داشتن نگرانی از بابت کیفیت و مقاومت محصول، در سریعترین زمان ممکن خریداری نمایند.

بازار تهران، به عنوان بزرگترین مرکز عرضه و فروش کاشی و سرامیک در سطح کشور شناخته می شود که به دلیل وجود بازار رقابتی، می توان محصولاتی با کیفیت صادراتی و قیمت بسیار اقتصادی را در آن پیدا کرد. همچنین این بازار، در حوزه صادرات مصالح ساختمانی پرکاربرد نیز فعال است و مراحل صادرات کالا به طور کامل، توسط مجموعه های برتر فعال در این بازار انجام می شود.

یکی از فرآیندهای مهم در صادرات مصالح ساختمانی، مراحل ترخیص کاری کالا است که مجموعه فروش معتبر کاشی و سرامیک، با استخدام کارشناسان مجرب و متخصص، این مراحل را با سرعت عمل بسیار بالا انجام می هد. این امر نقش بسیار مهمی در تحویل زودهنگام کالاهای خریداری شده به کشورهای مقصد دارد و موجب می شود، حجم صادرات و در پی آن میزان ارز ورودی به کشور، به صورت قابل توجهی افزایش یابد.

عرضه مستقیم کاشی کف سالن با کیفیت تضمینی

عرضه مستقیم کاشی کف سالن با کیفیت تضمینی

کاشی های کف سالنی، با توجه به کاربردهای متعدد در طراحی فضاهای اداری، مسکونی، تجاری و رفاهی، در گوناگونی بسیار بالای طرح، رنگ و ابعاد تولید و طراحی می‌شوند. این نوع از کاشی ها، به طور خاص، برای پوشش دهی سالن های بزرگ استفاده می شوند و در انواع طراحی و معماری کلاسیک و مدرن مانند سبک مینیمال، قابل اجرا هستند و تنوع بالا، امکان انتخاب را برای خریداران فراهم می آورد.

یکی از روش های اقتصادی و مقرون به صرفه توزیع این محصول، عرضه مستقیم کاشی کف سالن با کیفیت تضمینی و نرخ ارزان است. در این شیوه، مجموعه فروش آنلاین، که به صورت مستقیم، با تولیدکنندگان در ارتباط است، انواع کاشی کف و سالنی را با سطح کیفی ممتاز و قیمتی بسیار نازلتر از قیمت اعلام شده توسط مجموعه های فروش و پخش با واسطه، به فروش می رساند و خرید شکیل ترین و با دوام ترین کاشی را میسر نموده است.

از امتیازات مهم عرضه کاشی به روش مستقیم می توان به کاهش هزینه های جانبی، ارسال سریعتر محصولات و تضمین اصالت کالا، اشاره نمود. همچنین در این شیوه، به دلیل عدم حضور افراد متعدد در زنجیره تجارت و فروش کاشی و سرامیک، شاهد ثبات قیمت در دراز مدت هستیم و از تغییرات و افزایش بی دلیل قیمت این مصالح ساختمانی پرکاربرد پیشگیری می گردد.

اگر از خریداران کاشی کف هستید، توصیه می شود، برای خرید محصولاتی درجه یک و مدرن، با بهترین و مناسب ترین قیمت، خرید از مرکز فروش آنلاین را امتحان کنید و خریدی آسان و بدون دغدغه را تجربه نمایید. ب