کاشی دستشویی جدید با مقاوم ترین کیفیت موجود در ایران

یکی از ابزارهای بسیار کاربردی در سرویس بهداشتی منازل، کاشی دستشویی می باشد که نوع جدید آن با مقاوم ترین کیفیت، در بازارهای ایران موجود است.

کاشی دستشویی جدید با مقاوم ترین کیفیت موجود در ایران

کاشی دستشویی جدید

کاشی دستشویی جدید یکی از بخش های اصلی در هر خانه ای دستشویی می باشد که شاید در زمانهای گذشته نحوه ی چیدمان و فضای این قسمت از خانه آنچنان اهمیتی نداشت ولی در حال حاضر تناسب فضا و وسایل این مکان بسیار دارای اهمیت است.

با انتخاب کاشیهای جدید و مناسب می توانید که بهترین چیدمان را برای این قسمت از خانه هایتان داشته باشید چرا که فضای سرویس بهداشتی هر چند کوچک باشد ولی با توجه به این انتخاب، بزرگتر به نظر خواهد رسید.

امروزه با استفاده از طراحیهای هوشمندانه و زیبا می توانید محیط سرویس بهداشتی را هر چند که کوچک باشد، زیباتر و بزرگتر از آن نشان دهید که برای این کار در زمان انتخاب کاشی باید از نظر کارشناسان کاشی بهره مند گردید تا به شما طرح و رنگی را پیشنهاد دهند که فضا را بزرگتر نشان دهد.

به غیر از زیبایی و بزرگتر دیده شدن فضا، نحوه طراحی و همچنین چیدمان هم باید طوری باشد که آرامش را برای همه ی افراد خانواده ایجاد بکند که با وجود المان های مختلف و انتخاب درست آنها می توانید به این هدف خود برسید که عبارت هستند از:

مدل کاشی برای دستشویی، رنگ و طرحی که دارد، توالت و فلاش تانک و مواردی از این قبیل که در حال حاضر کف و سقف و دیوارهای سرویس بهداشتی را به وسیله ی کاشی می پوشانند تا هم بهداشت رعایت شود و هم شست و شوی آن راحت تر باشد.

همانطور که ذکر کردیم در ساخت سرویس بهداشتیهایی که کوچک هستند خیلی بهتر است که از مصالحی استفاده کنید که ابعاد و اندازه ی سرویستان را بزرگتر نشان دهند که معمولا استفاده از رنگهایی که روشن هستند، در بزرگتر نشان دادن آن اثر دارد.

در زمان انتخاب این محصول می توانید، علایق ساکنین خانه را نیز در نظر بگیرید که معمولا برای ایجاد یک محیطی دلباز تر در سرویس بهداشتیهایی که دارای اندازه ی کوچک هستند می توان از کاشیهایی که رنگ براق هستند استفاده کنید.

خطای دید هم در این مورد واقعا کمک کننده خواهد بود و با انتخاب ابزارهایی که در این زمینه مناسب هستند می توانید این خطا را ایجاد کنید که با انتخاب این محصول و نوع چیدمان آن می توانید به این منظور برسید.

تنوع و گستردگی زیاد این محصولات در بازار به گونه ای است که انتخاب را برای شما کمی مشکل می کند و با این وجود، این تنوع باعث می شود که فرد آنچه را که مورد پسندش است و مناسب برای استفاده در دسشویی منزل باشد را انتخاب کند.

کاشیهایی که در بازارهای داخلی هستند علاوه بر تنوع در طرح و ابعاد، دارای رنگهای مختلفی نیز می باشند به طوری که می توان نظر داد که برای استفاده در هر نوع دکوراسیونی مناسب می باشند و بسته به سلیقه و نظر شما دارد که کدام یک را انتخاب کنید.

کاشی دستشویی گلدار

کاشی دستشویی گلدار کاشی دستشویی گلدار یکی از بهترین و در عین حال با کیفیترین کاشیهایی است که در هر ساختمانی قابل استفاده است که در طرح و نقشهای مختلفی تولید شده و در بازار عرضه می گردد تا به دست مصرف کنندگان برسد.

کاشی گلدار سرویس بهداشتی دارای این ویژگی هستند که تولید کنندگان آن را از خاک و رس تولید کرده اند و به همین خاطر نیز دارای مقاومت زیادی نیز هستند و کاربرد و استفاده ای که دارند بیشتر برای دستشویی، حمام و همچنین آشپزخانه است.

این کاشیهای گلدار در دمایی که هزار درجه است پخته می شوند تا سفت و محکم شوند و دارای دو نوع نیز هستند که عبارتند از لعاب دار و بدون لعاب، که کاشیهای لعاب دار مثل کاشیهای مات، به صورت براق می باشند که به طور کلی چون از این محصول برای کف استفاده می کنند باید مقاوم باشد.

تفاوت کاشی و سرامیک در این نکته است که سرامیک دارای مقاومت خیلی بیشتری است و نیز سنگینتر می باشد و به همین جهت سرامیکها را برای استفاده در کف ساختمانها به کار می برند ولی کاشیها را چون ظریف هستند در ساخت دیوار ها استفاده می کنند.

به طور کلی می توان گفت که از مشخصه بارز کاشیهای دسشویی، کیفیت آنها در کنار ظرافت و طرحهای خاصشان می باشد و تولید این کاشیها به خاطر طرحهای زیادشان به خصوص طرحهای گل دارشان دارای طرفدار زیادی هستند و این نوع کاشیها را به بازارهای خارجی نیز صادر می کنند.

در انتخاب این نوع کاشی باید به چندین نکته ای که برایتان شرح می دهیم توجه کنید:

۱) در انتخاب کاشی برای دستشویی باید حتما به اندازه ای که دارند دقت کنید، چرا که ابعاد و سایز کاشیها باید به فضای سرویس بهداشتی شما نزدیک باشد وگرنه که شکل و ظاهر دستشویی شما را زشت می کند.

۲) اندازه کاشیها در کف دستشویی دستشویی نیز مهم هستند چرا که معمولا آنها را زیاد می شویند و به همین دلیل امکان لیز شدنش نیز وجود دارد و بهتر است که کاشیهایی انتخاب شوند که دارای ابعاد کوچک باشند چون هر چقد که کف دستشویی کاشی بیشتری داشته باشد، کمتر باعث لیز خوردن می گردد.

۳) حتما در انتخاب کاشی تعادل را رعایت کنید یعنی از چند نوع کاشی با تنوع بالا استفاده نکنید، بلکه یک نوع یا دو نوع کاشی برای دستشویی انتخاب کنید که دارای طرحهای خلوتی باشند تا به آن فضا نیز زیبایی دهند.

کاشیهای گلدار به دلیل طرحهای زیبا و متنوعی که دارند، امروزه واقعا دارای طرفداران زیادی هستند و همچنین دارای کیفیت بالایی نیز هستند و در مقابل ضربه و آب دارای مقاومت بسیار زیادی هستند به گونه ای که طرحهای گلدار آن اصلا از بین نمی روند.

برای خرید و تهیه ی این محصول پر کاربرد بهتر است که یکی از شیوه های حضوری یا خرید به شکل آنلاین و از راه دور را انتخاب کنید که البته روش آنلاین به دلیل اینکه هزینه و وقت کمی از شما می گیرد برایتان می تواند مناسبتر باشد.

شما می توانید محصولی که مد نظر دارید را از میان محصولات متنوعی که وجود دارد انتخاب کرده و با توجه به هدفی که دارید از استفاده از این محصول درون خانه ی خود بهره مند شوید و به خانه ی خود زیبایی بدهید.