10 مدل سرامیک کف آشپزخانه شیک و جدید با کیفیت عالی

سرامیک دارای انواع و اقسام مختلف می باشد که هر کدام با توجه به کاربری که دارند جنس های متفاوتی نیز دارند. ۱۰ مدل سرامیک کف آشپزخانه شیک و جدید با کیفیت عالی در فروشگاههای مصالح ساختمانی عرضه می شوند.

10 مدل سرامیک کف آشپزخانه شیک و جدید با کیفیت عالی

سرامیک کف آشپزخانه

سرامیک کف آشپزخانه سرامیک کف آشپزخانه در هنگام انتخاب سبک آن تنوع زیادی برای انتخاب وجود دارد و با کیفیت بسیار بالایی در کارخانجات کشور تولید می شود.

سبک های اصلی که باید از بین آنها انتخاب کنید، عبارتند از: کاشی های اثر چوب،کاشی های اثر مرمر، کاشی های موزاییک،کاشی های طرح دار کاشی هایی که دارای اثر چوب یا مرمر هستند.برای ایجاد فضای بازتر بسیار عالی هستند. از آنجا که آنها اغلب به عنوان کاشی های آشپزخانه بزرگتر هستند و طراحی ساده تری دارند، این طرح ها می توانند به جلوگیری از شلوغی کف آشپزخانه شما کمک کنند. کاشی‌هایی مانند این‌ها نیز جزو ساده‌ترین کاشی‌ها برای تمیز کردن هستند و واقعاً می‌توانند زیبایی آشپزخانه را ارتقا دهند. اگر به دنبال کاشی های کف آشپزخانه هستید که ساده و ظریف باشند، کاشی های چوبی و مرمری برای آشپزخانه شما عالی خواهند بود.

سرامیک کف آشپزخانه سفید

سرامیک کف آشپزخانه سفید سرامیک کف آشپزخانه سفید از محبوبترین انواع سرامیک مورد استفاده در آشپزخانه می باشد و نمای بسیار زیبا و مدرن به آشپزخانه می دهد.

اگر از آن دسته افرادی باشید که احساس می کنند یک رستوران تمام وقت دارند، یا فقط برای پر کردن نوشیدنی خود به یخچال می روند، آشپزخانه یکی از مهم ترین اتاق های خانه هر کسی است. به عنوان مکانی بالقوه برای آشپزی، غذا خوردن و معاشرت، آشپزخانه شما واقعاً می تواند بر محیط شما تأثیر بگذارد. و شاید یکی از مهم ترین ویژگی های آن کاشی های کف آشپزخانه شما باشد. اگر در نظر دارید فضای خود را به روز کنید، پیدا کردن بهترین کاشی برای کف آشپزخانه خود لازم نیست پیچیده باشد.

امروز انتخاب کاشی کف آشپزخانه در سال 2022 وقتی صحبت از انتخاب کاشی های کف آشپزخانه می شود، قوانین کلی وجود دارد که باید از آنها پیروی کنید که به شما کمک می کند از فضایی که در اختیار دارید بیشترین بهره را ببرید. آنها همچنین تضمین خواهند کرد که از نظر زیبایی شناختی آشپزخانه شما نیز به خوبی کنار هم به نظر می رسد. انتخاب کاشی های کف آشپزخانه بزرگتر همیشه یک پیشنهاد عالی است. به عنوان مکانی که معمولاً ترافیک زیادی را تجربه می کند، مستعد ریزش و انواع کثیفی و چربی است، کاشی های آشپزخانه بزرگتر قطعاً تصمیم عملی تری است. با کاشی های کوچکتر ممکن است بخواهید به خاطر داشته باشید که شکاف های بیشتری برای ورود خاک وجود دارد. در حالی که نگهداری می تواند سخت تر باشد، اما اگر به زیبایی شناسی اختصاص داده شده باشید، برای تازه نگاه داشتن آنها وقت صرف خواهید کرد.

کاشی های طرح دار و معرق، اما برای کسانی است که مایل به ماجراجویی هستند. در حالی که داشتن کاشی های کوچکتر می تواند از نظر تمیز کردن و نگهداری کمی دردسرساز باشد، انتخاب کاشی های طرح دار یا موزاییک می تواند فضای آشپزخانه را از حالت ملایم و غیرشخصی به محیطی پر جنب و جوش و دلپذیر تبدیل کند. آنها همچنین فرصت های خوبی برای خلاقیت فراهم می کنند! یک ایده خلاقانه که برای فضاهای پلان باز به خوبی کار می کند، استفاده از کاشی های خود برای ایجاد مناطق است. با داشتن کاشی‌های ساده در سراسر آشپزخانه و استفاده از کاشی‌های طرح‌دار در قسمت‌های خاص، مثلاً در اطراف میز ناهارخوری، می‌تواند تضاد و ساختاری را در سراسر فضای باز ایجاد کند.

تفاوت بین کاشی های سرامیکی و چینی در حالی که هر دو مواد نسبتاً سختی هستند، تفاوت‌های کلیدی وجود دارد. کاشی های چینی کاشی متراکم تری هستند. این بدان معنی است که آنها آب کمتری جذب می کنند و سخت گیر هستند. مزیت این کار این است که کاشی های چینی در مناطقی از خانه که مستعد قرار گرفتن در معرض آب و ترافیک منظم پا هستند عالی عمل می کنند و آنها را برای آشپزخانه و حمام عالی می کند. اگر به دنبال یک کفپوش آشپزخانه ساده، کاربردی و پایدار هستید، کاشی های چینی ممکن است راهی برای رفتن باشد. تا زمانی که مرتباً کف آشپزخانه خود را تمیز می کنید، کاشی های چینی می توانند تا حدود 50 سال دوام بیاورند قبل از اینکه بخواهید آنها را به روز کنید.

در حالی که کاشی‌های سرامیکی هنوز نسبتاً سفت هستند، قطعاً نسبت به کاشی‌های چینی کمتر هستند. به دلیل نوع خاک رس مورد استفاده برای ساخت آنها، تراکم آنها نسبت به همتایان پورکلین خود کمتر است. این بدان معنی است که آنها تمایل به جذب آب در طول زمان دارند که می تواند منجر به ترک خوردن آنها در ماه های سرد زمستان شود. این همچنین بدان معنی است که آنها کمی سریعتر از کاشی های چینی فرسوده می شوند. به طور متوسط ​​کاشی های سرامیکی بسته به کیفیت آنها بین 3 تا 20 سال دوام خواهند داشت. اما بزرگترین مزیت کاشی‌های سرامیکی، طیف وسیعی از رنگ‌ها، طرح‌ها و الگوهای موجود در آن‌ها است. در حالی که کاشی‌های چینی مستحکم‌تر هستند، مطمئناً قادر به طیف سبکی مانند کاشی‌های سرامیکی نیستند. بنابراین، اگر به کاشی هایی با طرح های منحصر به فرد و پیچیده علاقه دارید، شاید انتخاب کاشی های سرامیکی برای شما بهترین باشد.

اگر آشپزخانه خود را به روز می کنید، مطمئناً می خواهید ظاهری تازه و به روز داشته باشید. اما شما نمی خواهید که مجبور باشید هر چند سال یکبار آشپزخانه خود را بازسازی کنید تا با جدیدترین مد روز همگام شوید. به همین دلیل است که هنگام انتخاب بهترین کاشی ها برای کف آشپزخانه، مهم است که سبک های مد روز را انتخاب کنید که در واقع مد روز بمانند. به این ترتیب می توانید سال ها از آنها لذت ببرید. بنابراین در اینجا برخی از گرایش‌ها در کاشی‌های کف آشپزخانه وجود دارد که نه تنها محبوب هستند، بلکه به نظر می‌رسد اینجا هستند تا بمانند. کاشی های جلوه چوب همانطور که قابلیت تکرار ظاهر کفپوش های چوبی بهبود می یابد، کاشی های با جلوه چوب قطعاً محبوبیت بیشتری داشته اند. اینها معمولاً از سرامیک یا وینیل ساخته می شوند.

در حالی که از نظر زیبایی شناسی این کاشی ها ممکن است شبیه یک کف چوبی باشند، اما بدون تمام معایب هستند. بنابراین اگر ایده کف‌پوش‌های چوبی را دوست دارید، اما می‌خواهید از قیمت‌های بالا و تخته‌های خردکننده اجتناب کنید، کاشی‌های افکت چوب گزینه خوبی هستند. شاه ماهی یک انتخاب سبک که با کفپوش‌های چوبی با جلوه‌های چوبی که محبوبیت زیادی پیدا کرده است، عالی عمل می‌کند، قرار دادن کاشی‌های شما با الگویی به نام «هرینگ» است. در اصل، این کار کاشی های شما را در یک الگوی مورب و V شکل قرار می دهد. این هم روی کاشی های کف آشپزخانه و هم روی کاشی های دیوار استفاده می شود و یک رویای زیبایی شناسی است.

کاشی برای آشپزخانه های کوچک فقط به این دلیل که فضای کوچکی دارید به این معنی نیست که باید در مورد داشتن یک آشپزخانه شیک سازش کنید. کاشی‌های آشپزخانه می‌تواند راهی عالی برای باز کردن فضای تنگ و بزرگ‌تر به نظر رسیدن آن باشد. یکی از بهترین راه‌ها این است که کاشی‌های آشپزخانه خود را مورب بچینید تا به صورت مربعی روی دیوار. وقتی صحبت از رنگ ها و الگوها می شود، ساده نگه داشتن آن مهم است. طرح‌های شلوغی که از کاشی‌های کوچک تشکیل شده‌اند، تمایل دارند فضا را کوچک‌تر یا خوشه‌ای جلوه دهند.

یکی دیگر از نکات مفید برای سبک دادن به یک فضای کوچک این است که یک کاشی ساده و دوغابی با رنگ مشابه انتخاب کنید. این به خوبی کار می کند تا کف آشپزخانه را با هم ترکیب کند و جریان مداوم تری را در سراسر آشپزخانه شما ایجاد کند. این تقریباً همه چیزهایی است که هنگام انتخاب بهترین کاشی برای کف آشپزخانه خود باید بدانید. اکنون که خودتان تا حدودی متخصص هستید، با خیال راحت سری کاشی های کف آشپزخانه ما را مرور کنید و بهترین کاشی ها را برای آشپزخانه خود بیابید.

کفپوش آشپزخانه کاشی بازسازی کف کاشی یک انتخاب طبیعی برای آشپزخانه است. کاشی سخت، بادوام، مقاوم در برابر آب است و لکه ها را از بین می برد. کاشی می تواند در برابر ترافیک سنگین پا، آب، ریختن آب مقاومت کند و بو یا باکتری را جذب نمی کند. این می تواند در برابر حیوانات خانگی و کودکان ایستادگی کند و با هر سبکی دکور شود. و کاشی را می توان در بسیاری از الگوهای مرتب کرد. به‌علاوه، زیبا است. ایده‌های کف‌پوش آشپزخانه شما زمانی شکوفا می‌شوند که به مجموعه عظیمی از سبک‌ها، شکل‌ها و رنگ‌های موجود نگاه کنید. کاشی کف آشپزخانه در سه نوع چینی، سرامیکی و سنگی موجود است.آشپزخانه سفید با کف چوبی تیره بهترین کفپوش را برای آشپزخانه خود انتخاب کنید.

سختی که کاشی را به عنوان سطح کف آشپزخانه بسیار مطلوب می کند نیز می تواند یک نقطه ضعف باشد. آشپزهای جدی می خواهند کفش های راحت بپوشند یا تشک های کف یا قالیچه ها را زمین بگذارند، زیرا ایستادن طولانی مدت روی کاشی می تواند برای پاها و پشت سخت باشد. سطح آن در برابر لمس پاهای برهنه سرد است. و ظروف، لیوان‌ها و لیوان‌های افتاده می‌توانند در اثر ضربه بشکنند.کاشی ها قطعاتی از مواد بادوام مانند سرامیک، سنگ، فلز یا شیشه هستند.

این سطح فوق العاده سخت توسط حیوانات خانگی یا بچه ها آسیب نمی بیند و در برابر لکه های مواد غذایی ریخته شده مقاومت می کند. اما برای مقاومت در برابر آب نیاز به آب بندی مناسب دارد. نحوه تمیز کردن: فوراً ریزش ها را پاک کنید تا از لکه دار شدن دوغاب جلوگیری کنید. مرتب جارو بکشید، گرد و غبار یا جاروبرقی بکشید و گهگاه سطح را با یک دستمال یا پارچه مرطوب پاک کنید. از مواد ساینده مانند پشم فولادی و بالشتک های تمیز کننده خودداری کنید. در صورت لزوم کف های سنگی را دوباره آب بندی کنید. انواع کفپوش کاشی آشپزخانه کاشی سرامیک و چینی مشابه هستند. هر دو از مخلوط‌های رسی ساخته شده‌اند که در دمای بالا پخته می‌شوند تا کاشی سخت و بادوام تولید کنند. هر دو یا لعاب دار یا بدون لعاب می آیند. فراتر از آن، تفاوت های مهمی وجود دارد

آشپزخانه اوپن دارای کاشی و سرامیک سفید دست ساز در الگوی شاه ماهی است. کاشی‌های سرامیکی معمولی کف گاهی اوقات “غیر چینی” نامیده می‌شوند تا به وضوح آن را از پرسلن متمایز کنند. ساخته شده از خاک رس، نرم تر از عموی چینی خود است و لعاب دارد تا یک سطح سایش سخت در تقریبا هر رنگی ایجاد کند. از آنجایی که نرم تر است، برش و نصب آن آسان تر است. اگرچه متخلخل تر از چینی است، لعاب سطحی ایجاد می کند که در برابر ریختن و پاشیدن آشپزخانه غیر قابل نفوذ است. نصب آن آسان است اما کمی بیشتر از چینی آسیب می بیند.

آیا کاشی های چینی همیشه برای کف آشپزخانه خوب هستند و پاسخ کاملاً این است – بله هستند. دلایل عالی وجود دارد. از جمله:دوام کف آشپزخانه شما احتمالاً سخت کوش ترین طبقه در کل خانه شما است. از آنجایی که پرسلن در دماهای بسیار بالا پخته می شود، محصولی متراکم و سفت می شود. این بدان معناست که ظروف چینی می‌تواند با ساییدگی و پارگی به همان اندازه که می‌توانید روی آن بیافزایید – و به سختی اثری از خود به جای می‌گذارد. این ماده ای است که بسیار سخت است و بدون شک یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید انتخاب کنید.

همچنین مقاومت در برابر لکه برخلاف موادی مانند سنگ مرمر، پرسلن در برابر لکه شدن بسیار مقاوم است. همیشه عاقلانه است که به سرعت ریزش ها را پاک کنید – به خصوص چیزهایی مانند شراب قرمز – با این حال، بعید است که کف چینی شما لکه دار شود. سنگ مرمر واقعی بسیار نرم است و کار کردن با آن دشوار است – می تواند به راحتی علامت گذاری کند زیرا بسیار نرم است و واقعاً به راحتی لکه می شود، در حالی که پرسلن فوق العاده سخت و متراکم است. و با استفاده از ظروف چینی تقلید کننده سنگ مرمر بسیار ماهرانه، از تمام مزایا و ظاهری باورنکردنی برخوردار خواهید شد!

چینی در سطوح مختلف است یکی از نکات کلیدی هنگام انتخاب کف آشپزخانه، کاشی کاری است. روکش های چینی از جلا گرفته تا لاپاتو، نرم، مات، طبیعی، تراشیده شده، ساتن، ضد لغزش را شامل می شود. نکته مهم در اینجا این است که معمولاً یک روکش کاشی وجود دارد که برای شما کار می کند. از آنجایی که آشپزخانه‌ها باید با هیجان‌ها و آلودگی‌های زندگی روزمره و آشپزی کنار بیایند، ممکن است گاهی اوقات زیر پا خیس شود. البته این باعث می شود که آن را لیز کند، بنابراین جلا ممکن است بهترین گزینه نباشد، زیرا برای مثال وقتی خیس باشد بسیار لغزنده خواهد، انواع از سرامیک در پوشش نرم ضد لغزش موجود است که در لمس نرم ابریشمی است و در عین حال خاصیت ضد لغزش دارد. فناوری واقعا هوشمندانه به این معنی است که شما بهترین های هر دو دنیا را به دست می آورید، یک کف مات با سطحی زیبا و ضد لغزش اما با احساسی نرم که به راحتی تمیز می شود.

اولین مورد این است که بازسازی آشپزخانه ارزان نیست، اما باید به طرز کار و موادی که در آن وجود دارد نگاه کنید. اکثر مردم کوارتز گرانیتی یا سنگ مرمر کاررا را برای میزهای خود می خواهند. سپس کابینت هایی وجود دارند که باید در برابر استفاده منظم اعضای خانواده شما مقاومت کنند. آنها همچنین باید وزن بشقاب ها، لیوان ها و هر چیز دیگری را که در آنها ذخیره می کنید، نگه دارند. سپس، کفپوش وجود دارد. کف آشپزخانه یک منطقه پر رفت و آمد است، بنابراین شما می خواهید مواد سنگینی داشته باشید که بتواند آن را تحمل کند. در اوایل قرن بیستم، مشمع کف اتاق در کف آشپزخانه رایج بود. امروزه مردم هنوز هم از آن استفاده می کنند اما به میزان کمتر. این به این دلیل است که فناوری تکامل یافته است. تدارکات باعث می شود که مواد وارداتی به راحتی قابل دسترسی باشند، که منجر به هزاران انتخاب کفپوش می شود.

مانطور که اشاره کردیم، آشپزخانه شما یک منطقه پر رفت و آمد است، بنابراین به کفپوش بادوام نیاز دارید. این بدان معنی است که برای صرفه جویی در هزینه، باید از انتخاب کاشی چسبناک ارزان خودداری کنید. محبوب است، اما دوام زیادی ندارد. گوشه ها بالا می آیند، پاره می شوند و چسب ممکن است بیرون بیاید. دوام کاشی را با رتبه بندی PEI آن خواهید دانست. این سیستمی است که در اصل به شما می گوید بهترین مکان برای نصب یک کاشی خاص کجاست.

.